O Nas

Firma Kandela powstała w 1990 roku i jest rodzinnym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją oświetlenia.
Z czasem, rozwijając działalność, zaczęliśmy specjalizować się w projektowaniu i produkcji oświetlenia dla obiektów użyteczności publicznej takich jak hotele, pensjonaty, restauracje, sale konferencyjne. Staliśmy się rzetelnymi i sprawdzonymi partnerami dla właścicieli hoteli, projektantów i architektów.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wysokiej jakości lamp, zaprojektowanych specjalnie dla tych specyficznych i wymagających doskonałego oświetlenia wnętrz, wykonanych z najwyższą dbałością w każdym szczególe.
Kinkiety, kinkiety z diodą LED, lampy wiszące, gabinetowe czy podłogowe; wszystkie lampy wykonane są z najwyższej jakości materiałów: stali szlachetnej, szkła, masywnego drewna w wielu wybarwieniach. Dzięki przeróżnym kolorom i strukturom materiałów używanych do produkcji abażurów, nasze lampy można idealnie dopasować do każdego wnętrza.
Jesteśmy dumni z tego,że produkcja wciąż odbywa się w Polsce, w siedzibie firmy, oraz we współpracy z naszymi zaufanymi, wieloletnimi partnerami.
Potrzebujecie Państwo lampy wyjątkowej i niepowtarzalnej, wykonanej według indywidualnego projektu? A może chcielibyście dokonać zmian w oświetleniu z naszej standardowej oferty? Nic prostszego: jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Wystarczy skontaktować się z nami a my służąc radą i wieloletnim doświadczeniem wykonamy lampy, które spełnią Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy!

about